Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek u průchodu
Datum nahlášení: 21.10.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nepořádek u průchodu, i v průchodu z Revoluční do ulice Na Hrázi - rozházené oblečení, rozbitá televize, zbytky nějaké kamenné sochy, nebo vázy...
Lokalita závady: ulice Revoluční, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala svozové společnosti Marius Pedersen a.s. k úklidu v termínu do 14 ti dnů. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice