Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící kryt ve vozovce
Datum nahlášení: 21.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Chybějící kryt pravděpodobně od uzávěru vody
Lokalita závady: ulice Dlouhá, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána správci zařízení - SčVK.