Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená vozovka
Datum nahlášení: 21.10.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poškozená vozovka hluboký výmol, uprostřed silnice ulice Londýnská naproti školce.
Lokalita závady: ulice Londýnská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.