Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Tráva na chodníku
Datum nahlášení: 21.10.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Opět neuklizená posekaná tráva na sídlišti NOVÁ VES
Lokalita závady: Javorová, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která má na starosti údržbu zeleně.