Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chodník
Datum nahlášení: 21.10.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: špatně průchozí chodník
Lokalita závady: Jasanová 3173, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, na místě proběhlo místní šetření, keře (nálety) budou do konce listopadu 2020 upraveny.
_______________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 29/10/2020 prověřena na místním šetření.