Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 21.11.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, dnes jsem si všiml že nesvítí lampa číslo 1656 v místě: Valy, Ulice Na Červeném vrchu ze strany ulice P. Holého a Purkyňova. Je to téměř u konce ulice, kde končí, a pokračuje pouze chodník pro chodce. Přibližné místo jsem označil na mapě.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.