Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 21.11.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den . Na výpadovce na Dubí je po obou stranách velký nepořádek,plasty,papíry
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zítra, 24/11/2016, bude váš podnět prověřen při místním šetření, závěr vám sdělím.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
----------------------
Úklid poházeného směsného komunálního odpadu bude proveden v průběhu příštího týdne.
Děkuji za pochopení.