Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odstranění křoví z náletů
Datum nahlášení: 21.11.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Bylo by opět potřeba zlikvidovat křoví z náletů tam, kde má být pouze travnatá plocha naproti číslu 2066/18. V období vegetace místo slouží k "odkládání odpadu". Později se v křoví zachytává spadané listí (které nikdo stejně nevyhrabává) a při větrném počasí se nepořádek přemisťuje na chodník a do zahrad.
Lokalita závady: Pařížská 2066/18, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ve čtvrtek bude váš podnět prověřen v terénu a následně vám sdělíme závěr.
Děkuji za pochopení
----------------------
Dobrý den, výmladky budou odstraněny nejpozději v průběhu měsíce března 2017.¨
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.