Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Listí
Datum nahlášení: 21.11.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den . V ulici rostou javory ,ze kterých každý podzim uklízíme z chodníků listí .V předchozích letech docházelo k průběžnému úklidu pracovníka ,který listí nametl do silnice a projíždějící zametací vozidlo listí zametlo.Minulý týden , projel zametací vůz pouze středem vozovky. Stromy by bylo dobré zmladit.
Lokalita závady: ulice Ševčíkova 1420/10, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřeviny budou v roce 2018 odstraněny z důvodů plánované investiční akce. Po ukončení prací budou na stanoviště vybrány a vysazeny vhodnější druhy dřevin.