Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zlomené větve stromu
Datum nahlášení: 21.12.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Za parkovištěm jsou polámané silné větve stromu
Lokalita závady: ulice Foersterova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dnes jsme byli s technikem údržby zeleně dodavatelské firmy prověřit Vámi popsanou závadu a silnější polámané větve visící na stromě(a ohrožující tak chodce nebo majetek) jsme nenašli. Pokud Vámi popsaný stav ze dne 21/12/2015 stále trvá, zašlete prosím pro lepší identifikaci fotografii.
Děkuji za pochopení