Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí 2 lampy
Datum nahlášení: 21.12.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí 2 lampy v ulici Jasanová : *mezi domy č.3199 a č.3171 *u domu č.3172
Lokalita závady: část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada byla nahlášena na pohotovost VO, která zajistí opravu.