Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbitý chodník
Datum nahlášení: 21.12.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den ,chtěl bych nahlásit vážný stav,poničeného chodníku před školou.O který včera dítě zakoplo a padlo na krajnici silnice.Bylo štěstí,že zde v ten moment neprojíždělo žádné auto,tak z toho vyvázlo jen s odřenou dlaní.Promačkaná zvlněná zámková dlažba ,vypadané kostky od těžké techniky v úseku cca 10m.Děkuji o nápravu
Lokalita závady: Bohosudovská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po provedeném místním šetření byla závada předána k opravě, která pokud dovolí povětrnostní podmínky bude zahájena v nejbližším možném termínu.