Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek kolem paneláků
Datum nahlášení: 21.12.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,opět kolik dní nepořádek v trávě kolem paneláků v ulici Komenského.děkujeme za nápravu.
Lokalita závady: J. Á. Komenského, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána technikovi z firmy Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně.