Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Velké výmoly na vozovce
Datum nahlášení: 21.12.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Vozovka od křižovatky ul.Slezská a ul.Jugoslavska směr Moravská, je vozovka samá díra, kde se do díry ponoří půl kola od aut.
Lokalita závady: ulice Jugoslávská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po prověření zařadíme dle klimatických podmínek do jarního plánu výsprav.