Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodtéká uliční vpusť
Datum nahlášení: 21.12.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na křižovatce ulic Mühligova/Rybniční opět neotéká uliční vpusť, douho po dešti je zde ještě louže, za deště dokonce přetékala do sousedních vpustí.
Lokalita závady: ulice Mühligova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a budeme řešit se správcem dešťové kanalizace.