Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Začímající č€rná skládka u garážové kolonie Libušina
Datum nahlášení: 21.12.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobry den, rad bych nahlasil zacinajici cernou skladku v garazove kolonii v Libusine/Jatecni ulici. Jedna se o garazova stani pod byvalou mlekarnou, viz oznaceni na mape. Nekdo zde odlozil starou lednici a nasledne se zde jiz zacal hromadit i jiny odpad. Predem dekuji S pozdravem Werschall
Lokalita závady: Jateční ev.č. 81, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, zadáme svozové společnosti k zajištění úklidu skládky. Úklid by měl být zajištěn cca do 14 dnů, s ohledem na rozsah dalších aktuálně zadaných skládek a klimatické podmínky.