Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 21.12.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Prosím o zajištění svozu nashromážděného odpadu v ulici Přítkovská před domem 1612/12.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám svozové společnosti s urgencí ke zjednání nápravy.