Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící lávka přes strouhu
Datum nahlášení: 22.01.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Obracím se na Vás s prosbou o řešení: Ze zadu objektu Trnovanska 1327, Teplice jsou schody do svahu k hřišti u kterých chybí lávka. U druhého schodiště již lávka je. Děkuji.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením. Zadáno k výrobě a osazení.