Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítící těleso veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 22.01.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici U soudu přímo u domu čp. 3/1971 je svítidlo veřejného osvětlení, kde při velkém větru zhaslo světlo a od té doby nesvíti. Prosím o jeho opravu. Děkuji.
Lokalita závady: U Soudu 1971/3, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.