Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevhodně zvolená dopravní značka "STOP"
Datum nahlášení: 22.01.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Vzhledem k tomu, že v souladu s pravidlem pravé ruky musí řidič pustit vozidla přijíždějící od sklárny, je naprosto nemožné, aby respektoval značku STOP. Buď neuvidí, kdo jede po hlavní silnici Jateční, nebo ohrozí vozidlo zprava.
Lokalita závady: Hřbitovní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, pravděpodobně bude muset řidič zastavit dvakrát. Poprvé, aby dal přednost zprava a podruhé, aby dal přednost vozidlům na hlavní silnici. Vzhledem k tomu, že provoz na slepém rameni Jateční ulice je minimální, nastává tato situace výjimečně.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice