Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Podivné vodorovné dopravní značení
Datum nahlášení: 22.01.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Podivné vodorovné dopravní značení nekorespondující s vyhláškou. Viz mapa.
Lokalita závady: Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, jedná se o vodorovné dopravní značení V12b, na němž neshledáváme nic podivného.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice