Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poničené obrubníky
Datum nahlášení: 22.02.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Rozbité obrubníky u chodníků se zámkovou dlažbou.
Lokalita závady: ulice Rooseveltova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.