Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevzhledný prostor
Datum nahlášení: 22.02.2016
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Dobrý den.Nevzhledný prostor,prostředí jak na starém dvoře. Počmárané zdi, fasády,poničená cesta,špína.
Lokalita závady: ulice U Bílinské Brány, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V příštích letech připravujeme rekonstrukci komunikacev této ulici, z toho důvodu zde nebudou prováděny žádné udržovací práce. Úklid na pozemku města zajistíme.