Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 22.02.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici Thámova 556/22 nesvítí prostřední lampa soubor neprilozen v ulici je tma děkuji za rychlé vyrizeni
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.