Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad po cele ulici
Datum nahlášení: 22.02.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Prosím o úklid celé ulice zejména chodníku. Zřejmě se tu prohnala skupina bezdomovců a vyhazela odpad z popelnic ven .Děkuji
Lokalita závady: ulice Denisova 99/14, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pravidelný úklid v Denisově ulici je v zimních měsících nastaven 1x týdně - v úterý. Dne 5.3. 2019 bylo provedeno místní šetření - ulice byla uklizená.