Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka na louce
Datum nahlášení: 22.02.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Bordel + rozpadlý stan po bezdomovcích v místě, kam chodí děti si hrát a bobovat.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů (nepovolená skládka) bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.