Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 22.02.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí poslední lampa v ulici Dolní Cesta 3299
Lokalita závady: Dolní cesta 3299, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Tento stožár se svítidlem není v majetku Statutárního města Teplice