Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výmoly na komunikacích
Datum nahlášení: 22.03.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den,chtěl jsem se zeptat ,kdy se začnou opravovat výmoly na silnicích,kterých ve městě po zimě ještě přibylo. Pokud je možno zatím alespoň opravit silnici v ulici Křičkova(,eventuelně v okolí objízdných tras)kde se asfal odtrhává od kanálů a jsou zde dosti ostré hrany.Silnice je také momentálně vytížena z důvodů objízdné trasy. Děkuji
Lokalita závady: Novákova 1361/6, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výmoly na silnicích města se začnou intenzivně opravovat od dubna (po rozjezdu výroby asfaltu). Ve Vámi uvedené lokalitě prosíme o zvýšenou opatrnost a trpělivost s ohledem na probíhající stavbu. Přesto provedeme místní šetření a zjistíme aktuální stav.