Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad v zeleni
Datum nahlášení: 22.03.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den po bílém týdnu zůstal nepořádek v zeleni Cahthamlova vnitroblok
Lokalita závady: Denisova 409/2a, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek by měl být již uklizen.