Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesprávná dopravní značka
Datum nahlášení: 22.03.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Přechodné dopravní značení se umísťuje na sloupek červenobíle pruhovaný, viz vyhl.294/2015 Sb., §1 odst.2. MP jistě jezdí kolem, odpovědná osoba jistě dohlíží, ale závadu nikdo neřeší.
Lokalita závady: Anglická, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předám Váš podnět kolegyni, která má věc na starosti.
D. Městka
odbor dopravy