Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad
Datum nahlášení: 22.03.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobry den , chtel bych poprosit o uklid Nakladni ulice u kruhoveho obezdu strasny neporadek, chodim okolo kazdy den s detmi a neda se na to uz koukat .. Viz foto Dekuji vesely
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokud se Vám jedná o pozemky v okolí kruhového objezdu Riegrova x Okružní x Stanová, úklid na pozemcích města bude proveden nejpozději cca do týdne, vlastníky soukromých pozemků jsme již také vyzvali k úklidu. Bohužel jste nepřiložil foto ani v mapě neurčil lokalitu, pokud se Vám tedy jedná o jinou lokalitu, prosím upřesněte.