Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky mimo kontejnery.
Datum nahlášení: 22.03.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Černá skládka proti domu Smetanova 188/20
Lokalita závady: Smetanova 188/20, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.