Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Silnice v dezolátním stavu
Datum nahlášení: 22.04.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Trnková je silnice v katastrofálním stavu koukají zde vystouplé vodovodní kanály. Jsou zde příšerné díry, které ničí auta.
Lokalita závady: Trnková ev.č. 558, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením. Předáno k řešení spol. SČVK, povrch vyspraven obrusem.