Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodstranění závady
Datum nahlášení: 22.04.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, závada číslo 140421_521e je vedena jako vyřešena, ale díry stále jsou, jedná má už hloubku 23 cm. Děkuji
Lokalita závady: Bulharská 1964/10, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla zadána k opravě a je zařazena v plánu oprav, proto je vedena jako vyřešena.