Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaná tráva na pozemku města Teplic
Datum nahlášení: 22.05.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, proč neposekali trávu v Sobědruhách na obecním pozemku?
Lokalita závady: Bohosudovská ev.č. 24, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena, sekání trávy bude provedeno.