Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční semafor pro chodce
Datum nahlášení: 22.05.2019
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Nesvítí zelený panáček
Lokalita závady: ulice Alejní 2409/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Dobré odpoledne, podnět byl předán správci světelné signalizace k vyřešení.
Hezký zbytek dne.
_________________________________________________________
EDIT: Závada dne 23. 5. okolo 15:45 odstraněna správcem světelné signalizace.
Hezký den.