Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nebezpečná, neoplocená a neoznačená stavba v bezprostřední blízkosti dětského hřiště
Datum nahlášení: 22.05.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: V bezprostřední blízkosti dětského hřiště se nachází stavba, která není označena potřebným stavebním povolením. Stavba není zabezpečená oplocením, a je veřejně přístupná zejména dětem a pejskařům. Na stavbě se nachází hromada betonových kvádrů (které se mohou zřítit), vodiče a trubky trčící ze země a neupravená zeleň. Stavební práce probíhají od samého začátku (cca 4 roky) jen velmi sporadicky. Nyní se na stavbě více jak 6 měsíců opět nepracuje. Kromě toho, že stavba hyzdí okolí nově postaveného dětského hřiště, hrozí zranění především dětem.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět týkající se nezabezpečené stavby, která se nachází na soukromých pozemcích, byl předán na stavební odbor. Odbor životního prostředí, na který jste problém nahlásil, nemá ve věci zabezpečení stavby kompetenci zasahovat. Nejedná se o závadě na městském mobiliáři nebo dětských hřištích.