Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaná tráva
Datum nahlášení: 22.06.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V tomto týdnu byla posekána tráva v ul. Josefa Hory, ale u zadního vchodu čp 2556 směrem k ul. Fráni Šrámka firma zapomněla dosekat část trávníku. Děkuji.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již by mělo být posekáno.