Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na městských pozemcích
Datum nahlášení: 22.06.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na městských pozemcích mezi garážemi v ul. Bílinská a silnicí 13 (vyznačeno níže na mapě) se nachází odpad.
Lokalita závady: Bílinská ev.č. 1585, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 28/6/2018 prověřena na místním šetření.