HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 220618_8eaa


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Možné neoprávněně umístěné dopravní značení

Datum nahlášení: 22.06.2018

Kategorie závady: Dopravní značení


Popis závady: Teplice-Trnovany, ul. Proboštovská, vedle domu č.p. 1092/2 - na obrubníku chodníku amatérsky nakreslené vodorovné dopravní značení V12d - vodorovná žlutá čára přerušovaná - zákaz stání. Všude v okolí je dopravní značení na silnici, zde je vidět, že je děláno amatérsky štětcem na obrubníku. Patrně lidová tvořivost. Předpokládám, že majitelům přilehlých domů překáží zaparkovaná vozidla klientů z ordinace soukromých lékařů odnaproti. Nicméně svévolným umístěním dopravního značení to nelze řešit, to by si mohl dopravní značení umisťovat a kreslit kdo chce a kam chce. Také bych před domem některé potřeboval, ale ze slušnosti k ostatním si tu nic takového netvořím. Děkuji.


Lokalita závady: Proboštovská 1090/2, Teplice, 415 01, okres Teplice


Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.