Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Tráva na chodníku
Datum nahlášení: 22.06.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Zaměstnanci firmy kteří sekají trávu v oblasti Nové Vsi ji neodklidili z přilehlých komunikací.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně.