Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené zastřešení nad chodníky v areálu Perla
Datum nahlášení: 22.06.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Bohužel to je staronová závada. Byl sice před restaurací postaven opěrný sloup, ale vypadá to, že přestává plnit svoji funkci. Kousek dál ke schodům to rovněž nevypadá bezpečně. Zřejmě se začne jednat až to na někoho spadne.
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle sdělení finančního odboru, oddělení majetku, paní Popelkové není město podle rozhodnutí soudu vlastníkem přístřešků, takže je opravit nemůže. Jednota podala dovolání k Nejvyššímu soudu, výsledek zatím není znám.