Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Krovi branici v jizde
Datum nahlášení: 22.07.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Ul. V Břízkách, jednosmerka, ktera je zarostla z leva a z prava, marius tu sice sekal travu asi pred mesicem ale jinak na to sere. Stejne tak ul. Duchcovska
Lokalita závady: Sklářská 179/5, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, keře byly zadány k ořezu.