Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 22.07.2022
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, bydlím v ulici Dubská (slepá ulice). Celá tato ulice je posetá odpadky, válejí se zde lahve od tvrdého alkoholu, plechovky, oblečení, kondomy, obaly od potravin atd. Prostě hrůza. Moc prosím o úklid této ulice.
Lokalita závady: Dubská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pravidelný úklid chodníků a vozovky v Dubské ulici probíhá 1 x týdně v úterý. Dnes provedeme kontrolu a v případě nutnosti mimořádný úklid. Na základě dnešního místního šetření byl předán požadavek na úklid v zelených pásech odboru životního prostředí.