Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zábradlí v areálu hradu Doubravka
Datum nahlášení: 22.08.2020
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Nové zábradlí na Doubravce u laviček má velice nekvalitní nátěr, loupe se, pokud to tedy není záměr.... předpokládám, ze toto zábradlí instalovalo město Teplice.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, hrad Doubravka a přilehlý "areál" (včetně nádvoří, zábradlí,...) je ve vlastnictví AVZO TSČ ČR, základní organizace Teplice.
Váš podnět byl předán zástupci zmiňované organizace a dle jeho sdělení bude po zjištění "rozsahu" vad dřív (nebo později) zjednána náprava (vlastními silami, možná formou reklamace,...).
S pozdravem
-------------------------------------
Dobrý den dnes ještě jednou, vlastník objektu zábradlí prověřil a sdělil, že "oděr zábradlí" je pouze v blízkosti laviček, a to s největší pravděpodobností díky neukázněným spoluobčanům, kteří si na zábradlí pokládají boty...Příslušná část zábradlí bude po sezóně (nebo před ní) přetřena.
S přáním klidného víkendu.