Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník
Datum nahlášení: 22.08.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, propadlý chodník, viz foto a mapa. Zde se problém opakuje i po rekonstrukci (pokládce asfaltu) před pár lety. Zřejmě z důvodu špatně provedené opravy "krycí desky" kolektoru s tepelných potrubím. Děkuji předem za dlouhodobější řešení, hrozí zde nebezpečí zborcení chodníku do šachty.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme s vlastníky inženýrských sítí, aby závada mohla být odstraněna.
Ve spolupráci s vlastníky inženýrských sítí, byla v průběhu září provedena oprava chodníku v místě propadu.