Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zlomená větev
Datum nahlášení: 22.08.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Ulomená spadlá velká větev ze stromu zasahující do chodníku - Sanovsky park u Payera
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla již odstraněna.