Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 22.09.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý de v Janáčkových sadech probíhají rozsáhlé prořezávání křoví a náletových dřevin. Bohužel tím i vyšli napovrch různé odpady od bio ,plastů,eternitu prken.až po běžné odpadky hlavně pet lahví a obalů
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala dodavatelské firmě, která odhalený nepořádek postupně odstraní jako černou skládku.