Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výmol na chodníku
Datum nahlášení: 22.09.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Chtěl bych nahlásit propadlý chodník V havířské ulici mezi domem 1002/1003
Lokalita závady: Havířská 1002, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zařazujeme do plánu oprav v nejbližším možném termínu.