Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odstavené vozidlo, začínající autovrak
Datum nahlášení: 22.09.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, rád bych nahlásil jedno odstavené vozidlo, které je v ul. Dubská u křižovatky s ulicemi Alejní a Rokycanova. Vozidlo je sice na parkovišti, ale postupně se rozpadá a stává se z něho nepojízdný vrak. Stojí tam již déle než 30 dní a ještě se nepohlo. Zabírá tam místo v lokalitě, kde už je teď veliký problém zaparkovat. Navíc může být třeba kradené. Prosím o řešení situace, dokud je vozidlo na kolech. Děkuji Krejčí M.
Lokalita závady: Dubská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo již bylo prověřeno MP a v tomto případě se nejedná o vrak. U vozidla je pouze podhuštěná pneumatika. Zda je vozidlo kradené, to zde nezjistíme.